تبلیغات
**امپراطور دانلود**
**امپراطور دانلود**بازی استراتژیک و زیبای Civilization IV که در زمان گذشته و حال می توانید بازی کنید. از ویژگی های جدید این نسخه اضافه شدن شخصیت های جدید به بازی و رهبر جدید و همچینین آیتم ها و مراحل جدید و گرافیک بالا تر نسبت به گذشته می توان نام برد...

باید اعتراف كرد اثر معروف Sid Meier یعنی مجموعه بازیهای Civilization با توجه به فروشی در حدود شش میلیون نسخه در جهان و تحسین و توجه بی حد و حصر از طرف منتقدان و مطبوعات، قطعا یكی از بهترین بازیهایی بوده است كه تا كنون برای PC به بازار ارائه شده. اكنون Sid Meier و تیم او در كمپانی Firaxis Games این بازی جذاب و مفرح را به اوج قدرت خود رسانده اند. آنها این كار را بوسیله اعمال تغییرات در نحوه اجرای بازی، خلق ابزارهای تازه ای برای مدیریت و گسترش شهروندان و همچنین اضافه نمودن حالتهای گوناگون برای بازی انفرادی و گروهی به انجام رسانده اند.

Civilization IV به گونه ای باورنكردنی متفاوت از نسخه های گذشته است. جزئیات زیبا و دنیایی كاملا سه بعدی، تجربه یك بازی راهبردی را در سطحی بالا برای شما فراهم كرده است به گونه ای كه این بازی را از هم اكنون باید در میان بهترین عناوین منتخب گیمر های سال 2005 قرار داد.

ویژگیهای بازی:

*در این بازی Gameplay به گونه ای طراحی شده تا شرایطی نسبتا پیچیده و سریع برای بازی شما ایجاد كند.

*رابط ساده این بازی به همراه امكانات جدید آن برای كنترل شخصیت ها به شكلی طراحی شده كه برای همه علاقه مندان بازیهای راهبردی بلادرنگ و اكشن كاملا آشنا خواهد بود.

*در نسخه جدید یك سیستم شاخه ای پیشرفت به شما اجازه می دهد تا شرایط گسترش تكنولوژیك تمدن خود را به شكلی برنامه ریزی شده دنبال كنید.

*در Civilization IV امكانات، واحدها و شرایط بهبود یافته بسیار بیشتری برای گسترش قلمرو امپراطوری خود خواهید داشت.

*امكانات بسیاری در این نسخه برای اجرای بازی به صورت گروهی فراهم شده است كه به شما اجازه می دهد استراتژیهای خود را در مقابل دیگر رقبا بیازمایید.

*چه بازی را به صورت انفرادی اجرا كنید یا به صورت گروهی، نسخه جدید این امكان را در اختیار شما قرار داده تا با تمدنهای دیگر متحد شوید. از این طریق نه تنها می توانید از واحد ها و امكانات دیگران استفاده كنید بلكه خواهید توانست استراتژیهای متفاوتی را نیز بر مبنای حركات تیمی در بازی پیاده كنید.

*اثر جدید Sid Meier در قالب یك دنیای سه بعدی، به همراه جزئیات تاریخی پویا و واحدهای نظامی قابل تغییر شكل، طراحی شده است. همچنین شهرها و عجایب دنیا همگی بر روی نقشه قابل مشاهده خواهند بود.

*حالت های بازی و ابزارهای ارتباطی در این نسخه به گونه ای خلق شده اند تا بهترین نتیجه ممكن را در تعامل با یك ویرایشگر پرقدرت نقشه برای شما ایجاد كنند.

*در این نسخه بسیاری از تمدنها دارای دو حاكم برای انتخاب هستند كه با انتخاب هر كدام تمدن شما دارای تواناییها و امكانات متفاوتی در هنگام بازی خواهد بود.

*با كشف راهها و روشهای جدید در بازی امكانات بسیاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. آزادی بیان یا استبداد؟ حكومت موروثی یا انتخابات آزاد؟ این همان ویژگی منحصر به فردی است كه به شما اجازه طراحی های بی پایانی در زمینه نوع حكومت را خواهد داد.

*در نسخه جدید از مجموعه بازیهای Civilization هفت مذهب در بازی گنجاده شده كه به تدریج به آنها دسترسی خواهید یافت. این مذاهب ابتدا به صورت قفل شده خواهند بود اما پس از اینكه شما آنها در بازی به جریان انداختید به سرعت در قلمرو شما گسترش می یابند و خود باعث ایجاد تغییراتی چون خلق یك پیامبر بزرگ برای تمدن شما خواهند شد.

*در حین اینكه شما از افرادی خاص در زمینه های خاص استفاده می كنید به تدریج این امكان در اختیار شما قرار می گیرد تا متخصصان مورد نظر خود را برای كارهای ویژه تربیت كنید. این متخصصان ویژه در زمینه هایی چون هنر، سرمایه داری، مهندسی، علم و مسائل مذهبی فعالیت خواهند داشت. این افراد به خصوص در زمانهایی كه می خواهید تمدن خود را گسترش دهید یا در زمان آغاز عصر طلایی و یا حتی برای پیوستن به یك شهر جهت تقویت آن ضروری خواهند بود.

*هر واحد مختلف در بازی دارای یك مسیر پیشرفت مخصوص به خود می باشد. پیشرفت واحد های شما در زمینه هایی چون قدرت حمله و دفاع در سرزمینهای متفاوت، نوع حركت، قدرت دید و انجام حركات مخفیانه و ... خواهد بود.

*همچنین در نسخه جدید بیش از چهل صحنه سینمایی به بازی افزوده شده كه خود عاملی در جهت جذابیت اثر Sid Meier خواهد بود.


تصاویری از بازی Civilization IV:


درجه بندی بازی: اکشن

این بازی مخصوص تمامی افراد و سنین می باشد

سیستم مورد نیاز برای بازی Civilization IV

Supported Operating Systems
Windows 2000
Service Pack 1 or higher WITH Internet Explorer 6.0 or higher
Windows XP
Home or Professional w/ Service Pack 1 or higher
Windows Vista
All Versions

Minimum System Requirements
Operating System:
Windows® 2000/XP/Vista
Processor:
1.2 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent
Memory:
256 MB RAM (Windows 2000) / 512 MB RAM (Windows XP)
Hard Disk Space:
1.7 GB Free
CD-ROM Drive:
4X Speed
Video:
DirectX 9.0c-compatible 64 MB video card with Hardware T&L support (GeForce 2/Radeon 7500 or better)
Sound:
DirectX 9.0c-compatible sound card
DirectX®:
Sid Meier's Civilization 4: Beyond the Sword DirectX® version
Recommended System Requirements
Operating System:
Windows® 2000/XP/Vista
Processor:
1.8 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent
Memory:
512 MB RAM
Hard Disk Space:
1.7 GB Free
CD-ROM Drive:
4X Speed
Video:
128 MB Video Card w/ DirectX 8 support (pixel & vertex shaders)
Sound:
DirectX 9.0c-compatible sound card
DirectX®:
Sid Meier's Civilization 4: Beyond the Sword DirectX® versionنوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 فروردین 1388 توسط علی حق پناه | نظرات ()


قالب وبلاگ

دانلود فیلم

گروه هکری آذزخش

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار